RÁDI VÁM PORADÍME
603 803 368 ( PO - PÁ 8 - 16 )
DOPRAVA ZDARMA
JIŽ OD 999 Kč

Máte rádi letadla? Pak nemusíte mít hlavu v oblacích, abyste se jimi obklopili. Vyzdobte si domov nebo kancelář unikátní samolepkou, která vám vaši vášeň připomene při každém pohledu na ni.

Samolepka na zeď s jedinečným motivem dvoumístného dvouplošníku oživí místnost a rozzáří oči každého milovníka letectví a letecké techniky. Se stejnou jistotou, s jakou tento legendární německý stroj křižoval nebe za 1. světové války, dodá v podobě samolepicí dekorace šmrnc a originalitu jakémukoliv interiéru. 

Perfektně se hodí nejen do dětského pokoje malých i velkých kluků, ale nápaditě ozdobí také pracovnu tatínka nebo obývací pokoj – pokud to maminka dovolí. Samolepka na stěnu s letadlem pomůže kdekoliv vytvořit inspirativní a osobité prostředí, kde bude radost odpočívat i tvořit. 


NECHTE SI POSLAT VZOREK SAMOLEPY ZDARMA

Pokud si chcete být jistí vybranou barvou nebo se chcete ujistit, že samolepka bude držet na Vaší zdi - nechte si poslat vzorek samolepky zdarma - zde.


ZÁKLADNÍ VELIKOST   37 x 50 cm / výška x šířka
přenosová folie ano
SLOŽITOST LEPENÍ 3 / střední
VÍCE ČÁSTÍano

Nálepku profesionálně vyřezáváme z kvalitní samolepicí fólie zn. Oracal, a to je záruka jejího bezchybného vzhledu i dlouhé životnosti. 


Vyberte si z různých velikostí a barev

Aby samolepka splnila vaše očekávání a zapadla do stylu interiéru, kam ji chcete umístit, nabízíme ji v mnoha velikostech a barvách. 


Aplikace zabere pár minut a zvládne ji každý

Nálepka je určena pro aplikaci na zeď, bude skvěle držet na hladkém i hrubším povrchu, např. štukovaném. Součástí balení je návod, jak ji bez problémů nalepit. Zvládne to podle něj opravdu každý, a to s ohromujícím výsledkem a samozřejmě bez bublin.

Albatros C

  • 224 Kč / cena vč. 21% DPH

dvouplošník albatros letadlo první světová letectví

VYBERTE SI VLASTNOSTI VÝROBKUVybraná barva:
x