+420 603 803 368 PO - PÁ 8 - 18
POŠTOVNÉ ZDARMA OD 999 Kč

Vydejte se na cestu kolem světa! Pokaždé, když se na tuto originální samolepku zadíváte, ocitnete se v oblacích, daleko od starostí všedního dne, vstříc nezapomenutelným dobrodružstvím.

Pečlivě a do detailů provedený horkovzdušný balón nadchne malé vzduchoplavce i jejich tatínky, kterým připomene, co všechno zažívali při četbě legendárních verneovek.

Tato samolepicí dekorace je ideální do pokojíčku, kde bude nejen krásně zdobit stěnu, ale i rozvíjet dětskou fantazii. Hodí se také do obýváku či pracovny jako unikátní dekorace s významem, že jediným omezením pro vaše touhy, sny a cíle je nekonečné nebe.


NECHTE SI POSLAT VZOREK SAMOLEPY ZDARMA

Pokud si chcete být jistí vybranou barvou nebo se chcete ujistit, že samolepka bude držet na Vaší zdi - nechte si poslat vzorek samolepky zdarma - zde.


ZÁKLADNÍ VELIKOST   60 x 36 cm / výška x šířka
přenosová folie ano
SLOŽITOST LEPENÍ 2 / střední
VÍCE ČÁSTÍne

Nálepku profesionálně vyřezáváme z kvalitní samolepicí fólie zn. Oracal, a to je záruka jejího bezchybného vzhledu i dlouhé životnosti. 


Vyberte si z různých velikostí a barev

Aby samolepka splnila vaše očekávání a zapadla do stylu interiéru, kam ji chcete umístit, nabízíme ji v mnoha velikostech a barvách. 


Aplikace zabere pár minut a zvládne ji každý

Nálepka je určena pro aplikaci na zeď, bude skvěle držet na hladkém i hrubším povrchu, např. štukovaném. Součástí balení je návod, jak ji bez problémů nalepit. Zvládne to podle něj opravdu každý, a to s ohromujícím výsledkem a samozřejmě bez bublin.

Balónem kolem světa 2

  • 262 Kč / cena vč. 21% DPH

VYBERTE SI VLASTNOSTI VÝROBKUVybraná barva:
x

Tagy: balon, vducholod