+420 603 803 368 PO - PÁ 8 - 18
POŠTOVNÉ ZDARMA OD 999 Kč

Na cestu kolem světa se chystá každý správný cestovatel hned, jak se mu do ruky dostane balónek. Asi každý malý kluk i holčička si představují, že je balónek vynese do nebe a podniknou ohromné dobrodružství. Takové, které známe z knih Julese Verna nebo z filmů Karla Zemana. 

Naše samolepka na zeď dokáže probudit fantazii nejenom u kluků a chlapů.

Tato samolepicí dekorace je ideální do pokojíčku, kde bude nejen krásně zdobit stěnu, ale i rozvíjet dětskou fantazii. Hodí se také do obýváku či pracovny jako unikátní dekorace s významem, že jediným omezením pro vaše touhy, sny a cíle je nekonečné nebe.


NECHTE SI POSLAT VZOREK SAMOLEPY ZDARMA

Pokud si chcete být jistí vybranou barvou nebo se chcete ujistit, že samolepka bude držet na Vaší zdi - nechte si poslat vzorek samolepky zdarma - zde.


ZÁKLADNÍ VELIKOST   60 x 36 cm / výška x šířka
přenosová folie ano
SLOŽITOST LEPENÍ 2 / střední
VÍCE ČÁSTÍne

Nálepku profesionálně vyřezáváme z kvalitní samolepicí fólie zn. Oracal, a to je záruka jejího bezchybného vzhledu i dlouhé životnosti. 


Vyberte si z různých velikostí a barev

Aby samolepka splnila vaše očekávání a zapadla do stylu interiéru, kam ji chcete umístit, nabízíme ji v mnoha velikostech a barvách. 


Aplikace zabere pár minut a zvládne ji každý

Nálepka je určena pro aplikaci na zeď, bude skvěle držet na hladkém i hrubším povrchu, např. štukovaném. Součástí balení je návod, jak ji bez problémů nalepit. Zvládne to podle něj opravdu každý, a to s ohromujícím výsledkem a samozřejmě bez bublin.

Balón z balónků

  • 262 Kč / cena vč. 21% DPH

VYBERTE SI VLASTNOSTI VÝROBKUVybraná barva:
x

Tagy: balon