RÁDI VÁM PORADÍME
603 803 368 ( PO - PÁ 8 - 16 )
DOPRAVA ZDARMA
JIŽ OD 999 Kč

Jeden z nejznámějších a nejobávanějších mořských tvorů může plout i na vaší stěně. Pokud si našeho Bílého velkého žraloka nalepíte v obývacím pokoji, stane se jednou z dominant místnosti. Pokud máte doma malého námořníka nebo potápěče, můžete s klidem vyzdobit i jeho pokojíček. Nalepeného žraloka se nemusíte bát. I když, až 400 cm dlouhá silueta může někoho vylekat.

K dostání ve 44 barevných variantách, takže si můžete nakombinovat obývací, či kterýkoliv jiný pokoj do oblíbených barev.  


NECHTE SI POSLAT VZOREK SAMOLEPY ZDARMA

Pokud si chcete být jistí vybranou barvou nebo se chcete ujistit, že samolepka bude držet na Vaší zdi - nechte si poslat vzorek samolepky zdarma - zde.


ZÁKLADNÍ VELIKOST17 x 50 cm / výška x šířka
přenosová folie ano
SLOŽITOST LEPENÍ 2 / lehké
VÍCE ČÁSTÍ ne

Nálepku profesionálně vyřezáváme z kvalitní samolepicí fólie zn. Oracal, a to je záruka jejího bezchybného vzhledu i dlouhé životnosti. 


Vyberte si z různých velikostí a barev

Aby samolepka splnila vaše očekávání a zapadla do stylu interiéru, kam ji chcete umístit, nabízíme ji v mnoha velikostech a barvách. 


Aplikace zabere pár minut a zvládne ji každý

Nálepka je určena pro aplikaci na zeď, bude skvěle držet na hladkém i hrubším povrchu, např. štukovaném. Součástí balení je návod, jak ji bez problémů nalepit. Zvládne to podle něj opravdu každý, a to s ohromujícím výsledkem a samozřejmě bez bublin.

Bílý velký žralok

  • 133 Kč / cena vč. 21% DPH

zvěř žralok ryba rybaření

VYBERTE SI VLASTNOSTI VÝROBKUVybraná barva:
x