RÁDI VÁM PORADÍME TELEFONICKY +420 604 347 939

Časté dotazy / FAQ

Co je samolepa na zeď?

Naše samolepa na zeď je krásné umělecké dílo vyrobené na zakázku přímo pro Vás. Matný vinyl je velmi tenký materiál a jakmile jsou samolepy umístěny na zeď, vypadají jako malba.


Jak dlouho samolepa na zeď vydrží?

Naše samolepky na zeď vyrábíme tak, aby vám dlouho vydržely. Pokud se dobře staráte o samolepu, kterou jste si pořídili, uvidíte, že vám vydrží nejméně tři roky. Váš nový vzhled pokoje bude skvělý a zůstane perfektní opravdu po dlouhá léta. Je také potřeba nalepit samolepu správným způsobem.


Můžu samolepu přemístit?

Protože jsou samolepy na zeď velice tenké, můžete je ze zdi sejmout, ale nelze je již umístit na jiné místo.


Poškodí samolepa zeď?

Pokud nalepíte samolepu správným způsobem, pomůžete svou zeď ochránit. Při odstraňování samolepy ze zdi doporučujeme použít fén. Samolepa se tak změkčí,  povolí lepidlo a tím se snadněji sejme.


Je těžké samolepu nalepit?

Každou samolepu zasíláme s jednoduchým návodem. S novou samolepou lehce odekorujete vaši zeď. V případě, že lepíte rozměrnou samolepu, poproste o pomoc další osobu. Zde naleznete návod.


Zabere lepení hodně času?

Lepení zpravidla trvá méně než hodinu. Uvidíte, že vám to nezabere  více času  ani v případě, že  jste si objednali samolepu, která se skládá z více částí.


Můžu dát samolepku jinam, než na zeď?

Samolepy se dají nalepit i na jiné hladké a čisté  povrchy, například na zrcadla, dveře, skla, ledničky a také na dřevo.


Co zdi s texturou?

Samolepy na zeď se dají použít i v případě, že máte texturované zdi. Doporučujeme raději předem vyzkoušet vzorek zdarma, abyste se přesvědčili, jak bude výsledek vypadat.


Záleží na výmalbě?

Nejlepší výmalba pod samolepy je matná. Je také možné přilepit samolepu na pololesklou či lesklou malbu, ale nemusí dokonale přilnout a držet dlouhodobě.


Jak dlouho po vymalování musím čekat?

Jestliže jste právě vymalovali, je nejlepší počkat nejméně dva týdny, než nalepíte samolepu. Musíte dát malbě dostatek času k řádnému vyschnutí, aby Vaše samolepa dlouho a dobře lepila.


Kde se samolepy vyrábí?

Všechny samolepy, které používáme, jsou vyráběny v Německu.Nestyďte se nás na cokoliv zeptat!