RÁDI VÁM PORADÍME NA CHATU NEBO TELEFONICKY +420 603 803 368

Rytíři a draci

Každý interiér potřebuje čas od času oživit. Dětské samolepky na zeď dodají každému dětskému pokojíčku originalitu a osobitost. Vybírejte samolepky podle zájmů a fantazie vašich dětí. Jejich nalepení nezabere víc jak pár minut a výsledek bude zaručeně stát za to.

V nabídce máme široký výběr různých druhů nálepek na zeď. Vyberte si samolepky jak pro kluky tak i holky. Nalepte si auta, lodě, ponorky, letadla, zvířátka, mořské panny a živočichy, sportovce a mnohé další. Samolepky děláme jednobarevné nebo tištěné, plnobarevné.

Dokážeme vyrobit také samolepky, na které se dá psát fixou.


KATEGORIE


Porovnání výrobku (0)


Drak

Drak

Ohromný drak může chrlit oheň i ve vašem pokoji. Skoro každý kluk by chtěl být rytířem, který zachrání princeznu před hroz..

999 Kč Cena bez DPH: 999 Kč

Hradní okno

Hradní okno

Naše originální samolepka na zeď Hradní okno skrývá velká tajemství. Kdopak se asi skrývá za oknem v té nejvyšší místnosti..

499 Kč Cena bez DPH: 499 Kč

Korouhev

Korouhev

Středověká Korouhev doplní set samolep rytířů a draka.Naše samolepící dekorace bude dominovat dětskému pokoji, s..

299 Kč Cena bez DPH: 299 Kč

Kuše a meče

Kuše a meče

Středověká kuše a meče doplní set samolep rytířů a draka.Naše samolepící dekorace bude dominovat dětskému pokoji, stěně ve..

399 Kč Cena bez DPH: 399 Kč

Louč

Louč

Středověká louč doplní set samolep rytířů a draka.Naše samolepící dekorace bude dominovat dětskému pokoji, stěně ve školce..

399 Kč Cena bez DPH: 399 Kč

Rytíř

Rytíř

Originální samolepka na zeď Rytíř.Naše samolepící dekorace bude dominovat dětskému pokoji, stěně ve školce nebo tam, kde d..

599 Kč Cena bez DPH: 599 Kč

Rytíř na koni

Rytíř na koni

Rytíř na koni už cválá do boje. Jede zachránit krásnou princeznu, která je skryta v nejvyšší části věže.Naše samolepící de..

899 Kč Cena bez DPH: 899 Kč

Rytíři a drak

Rytíři a drak

V našem originálním setu samolep na zeď naleznete 7 motivů s tématikou středověkých rytířů.Kompletní set obsahuje:drak - 1..

3 459 Kč Cena bez DPH: 3 459 Kč

Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)