RÁDI VÁM PORADÍME - TEL.: +420 603 803 368 (PO - PÁ 8 - 16)

Rytíři a draci

Každý interiér potřebuje čas od času oživit. Dětské samolepky na zeď dodají každému dětskému pokojíčku originalitu a osobitost. Vybírejte samolepky podle zájmů a fantazie vašich dětí. Jejich nalepení nezabere víc jak pár minut a výsledek bude zaručeně stát za to.

V nabídce máme široký výběr různých druhů nálepek na zeď. Vyberte si samolepky jak pro kluky tak i holky. Nalepte si auta, lodě, ponorky, letadla, zvířátka, mořské panny a živočichy, sportovce a mnohé další. Samolepky děláme jednobarevné nebo tištěné, plnobarevné.

Dokážeme vyrobit také samolepky, na které se dá psát fixou.


Rozšířené vyhledávání

Porovnání výrobku (0)


Drak

Drak

Ohromný drak může chrlit oheň i ve vašem pokoji. Skoro každý kluk by chtěl být rytířem, který zachrání princeznu před hroz..

od 1 599 Kč
Hradní okno

Hradní okno

Naše originální samolepka na zeď Hradní okno skrývá velká tajemství. Kdopak se asi skrývá za oknem v té nejvyšší místnosti..

od 699 Kč
Korouhev

Korouhev

Středověká Korouhev doplní set samolep rytířů a draka.Naše samolepící dekorace bude dominovat dětskému pokoji, s..

od 299 Kč
Kuše a meče

Kuše a meče

Středověká kuše a meče doplní set samolep rytířů a draka.Naše samolepící dekorace bude dominovat dětskému pokoji, stěně ve..

od 299 Kč
Louč

Louč

Středověká louč doplní set samolep rytířů a draka.Naše samolepící dekorace bude dominovat dětskému pokoji, stěně ve školce..

od 299 Kč
Rytíř

Rytíř

Originální samolepka na zeď Rytíř.Naše samolepící dekorace bude dominovat dětskému pokoji, stěně ve školce nebo tam, kde d..

od 799 Kč
Rytíř na koni

Rytíř na koni

Rytíř na koni už cválá do boje. Jede zachránit krásnou princeznu, která je skryta v nejvyšší části věže.Naše samolepící de..

od 1 199 Kč
Rytíři a drak

Rytíři a drak

V našem originálním setu samolep na zeď naleznete 7 motivů s tématikou středověkých rytířů.Kompletní set obsahuje:drak - 1..

od 3 459 Kč
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)