RÁDI VÁM PORADÍME NA CHATU NEBO TELEFONICKY +420 603 803 368

O nás

Naše samolepky na zeď jsou originální, bezpečné pro vaše domovy, školky, školy, kanceláře a lze je kdykoli odstranit ze zdi! Jsme hrdí na to, že naše dekorace vyrábíme v královském městě Kadani, v České republice.

Na samolepy používáme pouze materiály nejvyšší kvality. Každý produkt je vyroben na zakázku - což znamená, že nám projde pod rukama a můžeme vždy zajistit 100% kvalitu a originalitu!


Petr Peti (majitel a grafik)


To jsem já. Tedy byl (fotografie vlevo:-) ). Dnes už jsem o něco starší (fotografie vpravo :-( ). Ale pořád miluji kresbu, malbu, grafiku. A samolepy. Už od té první, co jsem ji dostal přibalenou do žvýkačky nebo v abíčku. Podle svých dvou dětí soudím, že dětská láska k samolepkám je patrně hojně rozšířená věc. Zdobí si s nimi sešity, hračky, oblečení, ruce, čelo, nábytek i zdi.

My v naší rodinné firmě ale chceme, aby samolepky na zeď byly vkusné, autorské, edukativní, nápadité a dekorativní. Spolupracujeme se skvělými výtvarníky, aby naše originální nápady ozdobily a obzvláštnily jak dětský pokojíček, tak i obývák, školku, dětský koutek i školní chodbu, kavárnu, nebo kancelář.