RÁDI VÁM PORADÍME - TEL.: +420 603 803 368 (PO - PÁ 8 - 16)

DĚTSKÉ SAMOLEPKY NA ZEĎ

Každý interiér potřebuje čas od času oživit. O dětských pokojích to platí nejvíce. Děti rostou, mění záliby. Nejjednodušší způsob vylepšení a zútulnění pokojíčku představují samolepky na stěnu. Aplikace nezabere víc jak pár minut a výsledek bude zaručeně stát za to. Místnost získá na osobitosti a díky nálepce na zdi se stane inspirativním prostředím, kde bude radost trávit čas. Vyberte si z naší pestré nabídky jedinečných motivů a vneste do jakéhokoliv prostoru nádech originality, na kterou bude radost pohledět!

Samolepicí dekorace od nás jsou unikátní hned v několika ohledech. Sami je vymýšlíme, kreslíme, řežeme a to v mnoha barvách a velikostech. Pečlivě si dáváme záležet na kvalitě provedení a celkové odolnosti samolepky. Motivy vyřezáváme pouze z kvalitních německých materiálů.


Rozšířené vyhledávání

Porovnání výrobku (0)


Abstraktní strom

Abstraktní strom

Abstraktní, elegantní strom, jenž navodí pozitivní pocit při prvním pohledu. Vhodný do kanceláří, relaxačních center, děts..

od 442 Kč
Abstraktní velryba

Abstraktní velryba

Luxusní samolepka na zeď Abstraktní velryba se nejlépe hodí do obývacího pokoje nebo do ložnice. Její ladné a elegantní kř..

od 141 Kč
Africký akát

Africký akát

Chcete oživit celý pokoj a cítit se doma jako v africké savaně? Nejznámější strom Afriky Akát potřebuje na stěně opra..

od 405 Kč
Americká klasika

Americká klasika

Od doby, kdy tyto nádherné vozy začali brázdit USA, uplynulo hodně času. Ale díky svému nezaměnitelnému vzhledu se stali f..

od 125 Kč
Astronaut

Astronaut

Snad každý kluk by chtěl být kosmonautem. Koho by nelákalo objevovat vzdálené světy a prozkoumávat nekonečnost vesmíru.&nb..

od 267 Kč
Bájný Pegas

Bájný Pegas

Okřídlený kůň Pegas se snesl na vaší stěnu. Ladné křivky, třepetající křídla, bujný ocas a vlající hříva.  Tento bájn..

od 215 Kč
Bicí souprava

Bicí souprava

Pokud milujete hudbu nebo chcete motivovat svého malého bubeníka ke cvičení, nalepte mu na zeď naší samolepku. Ideáln..

od 273 Kč
Bílý velký žralok

Bílý velký žralok

Jeden z nejznámějších a nejobávanějších mořských tvorů může plout i na vaší stěně. Pokud si našeho Bílého velkéh..

od 133 Kč
Bojující dravci

Bojující dravci

Máte rádi divokou přírodu a hlavně dravce? Právě pro vás máme originální samolepku na stěnu vašeho pokoje. Dva predátoři b..

od 255 Kč
Bouřkové mraky

Bouřkové mraky

Elegantní Bouřkové mraky se hodí primárně jako výzdoba do dětského pokoje. Můžete si je nalepit do různých obrazců, tvarů ..

od 173 Kč
Budík

Budík

Nemáte také rádi tikání hodin a zvuk zvonícího budíku po ránu? Naše nálepka na zeď Budík je ideálním řešením. V interiéru ..

od 120 Kč
Budík 2

Budík 2

Stylový budík s ciferníkem vám ukáže správný čas. Tedy pokud je zrovna 10 hodin a 10 minut. Tikání neuslyšíte a zvuk zvoní..

od 120 Kč
Čínský drak

Čínský drak

Čínský drak podle dávných tradic symbolizuje moudrost, štěstí, změnu a chrání domov i svého majitele. Pokud si ho nalepíte..

od 221 Kč
Dobrou chuť

Dobrou chuť

Naše ornamentální samolepka na zeď Dobrou chuť je určena k nalepení v kuchyni. Pokud máte jídelní kout v obývacím pokoji, ..

od 291 Kč
Drak

Drak

Ohromný drak může chrlit oheň i ve vašem pokoji. Skoro každý kluk by chtěl být rytířem, který zachrání princeznu před hroz..

od 1 599 Kč
Zobrazuji 1 až 15 z 95 (celkem stran 7)