RÁDI VÁM PORADÍME TELEFONICKY +420 604 347 939

Naše technologie výroby samolep

NAŠE STROJOVÉ VYBAVENÍ

Na nalepíme.cz používáme k řezání samolepek a tištění samolepek špičkový japonský stroj Roland VersaCAMM VS-540i, který dokáže tisknout až do šíře 132 cm - délka samolep je neomezená. Používáme barvy CMYK, Lc, Lm, Lk. Toto nastavení velkoformátové tiskárny umožňuje tisk ve špičkové fotorealistické kvalitě. Díky použití barvy Lk dokážeme tisknout také v úžasných odstínech šedé - což plně využíváme i při tisku fotografií. 

Používáme nové inkousty EcoSol Max2, které se vyznačují především: skvělou venkovní trvanlivostí, odolností proti poškrábání, chemikáliím a lepším gamutem. Inkoust EcoSol Max2 neobsahuje nikl. A aby samolepy vydržely mnohem více, ještě je laminujeme UV laminací.

K laminaci samolep používáme stroj RollLam, který má vyhřívání pro nejlepší přilnutí laminovací folie k podkladu - samolepě.


ŘEZANÉ SAMOLEPY NA AUTA

Díky preciznímu řezání na stroji Roland dokážeme vyřezat všechny detaily, které se na našich samolepách objevují. Na řezané samolepy používáme media od firem AVERY a ORACAL. 

Samolepy jsou následně potaženy přenosovou folií pro snadné nalepení.


TIŠTĚNÉ SAMOLEPY NA AUTA

Díky špičkové kvalitě tisku dokážeme nabídnout opravdu úžasné, barevné podání výtisků. Samolepy jsou po vytištění a "vyzrání" laminovány UV laminací. Po polaminování samolepy ořezáváme opětovným vložením do stroje. Na velké samolepy používáme speciální lité samolepy se speciálním lepidlem proti tvorbě bublin. Na malé samolepy používáme polymerické samolepy. Naše oblíbené a používané značky jsou 3M, Mactac nebo Multi-Fix.


ŘEZANÉ A TIŠTĚNÉ SAMOLEPY NA ZEĎ

Naše originální samolepy na zeď buď řežeme nebo tiskneme.  Jako medium jsme zvolili samolepy od firmy ORACAL, které jsou špičkou na trhu. 

Roland VersaCAMM VS-540i

RollLam