RÁDI VÁM PORADÍME NA CHATU NEBO TELEFONICKY +420 603 803 368

Ornamenty

Každý interiér potřebuje čas od času oživit. Nejjednodušší způsob vylepšení a zútulnění bytu i kanceláře představují samolepky na stěnu. Aplikace nezabere víc jak pár minut a výsledek bude zaručeně stát za to. Místnost získá na osobitosti a díky nálepce na zdi se stane inspirativním prostředím, kde bude radost trávit čas. Vyberte si z naší pestré nabídky jedinečných motivů a vneste do jakéhokoliv prostoru nádech originality, na kterou bude radost pohledět!


KATEGORIE


Porovnání výrobku (0)


Bouřkové mraky

Bouřkové mraky

Elegantní Bouřkové mraky se hodí primárně jako výzdoba do dětského pokoje. Můžete si je nalepit do různých obrazců, tvarů ..

173 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Dobrou chuť

Dobrou chuť

Naše ornamentální samolepka na zeď Dobrou chuť je určena k nalepení v kuchyni. Pokud máte jídelní kout v obývacím pokoji, ..

291 Kč Cena bez DPH: 291 Kč

Dvoubarevná kolečka

Dvoubarevná kolečka

Nejzajímavějším prvkem do interiéru jsou barevná kolečka. Můžete si je nalepit do různých obrazců, tvarů i pruhů. Pokud js..

169 Kč Cena bez DPH: 169 Kč

Jednobarevná kolečka

Jednobarevná kolečka

Nejzajímavějším prvkem do interiéru jsou kolečka. Můžete si je nalepit do různých obrazců, tvarů a pruhů. U lepení se vyřá..

169 Kč Cena bez DPH: 169 Kč

Jednobarevné hvězdičky

Jednobarevné hvězdičky

Elegantní Hvězdičky mohou v interiéru úžasně oživit celou místnost. Můžete si je nalepit do různých obrazců, tvarů a pruhů..

119 Kč Cena bez DPH: 119 Kč

Jednobarevný trojúhelník

Jednobarevný trojúhelník

Zajímavým vzorkem do interiéru je trojúhelník s prohnutými stranami. Můžete si je nalepit do různých obrazců, tvarů a pruh..

119 Kč Cena bez DPH: 119 Kč

Kaktus

Kaktus

Stěna, doplněná o siluety kaktusů vypadá opravdu úžasně. Můžete si je nalepit do různých obrazců, tvarů a pruhů. U lepení ..

199 Kč Cena bez DPH: 199 Kč

Křížky

Křížky

Univerzálním vzorkem do interiéru je křížek. Můžete si je nalepit do různých obrazců, tvarů a pruhů. S lepením vám může po..

119 Kč Cena bez DPH: 119 Kč

Měsíček na dobrou noc

Měsíček na dobrou noc

Pro zklidnění a dobrou noc, můžete Vašemu zlatíčku nad postel nalepit samolepku s měsíčkem, který bude bdít nad jeho klidn..

240 Kč Cena bez DPH: 240 Kč

Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)