RÁDI VÁM PORADÍME
603 803 368 ( PO - PÁ 8 - 16 )
DOPRAVA ZDARMA
JIŽ OD 999 Kč

Fascinuje vás 2. světová válka? Zajímáte se o letectví a bojovou techniku? Právě pro vás máme připravený stíhací letoun Messerschmitt ME 410.

Nálepka na zeď s motivem tohoto ikonického stíhače z 2. světové války oživí místnost a rozzáří oči každého milovníka vojenství nebo válečných her. Náš letoun na zdi nikomu neublíží a perfektně se hodí nejen do pokoje malých i velkých kluků, ale nápaditě ozdobí také pracovnu tatínka nebo obývací pokoj – pokud to maminka dovolí.  

Vyberte si velikost a barvu.


NECHTE SI POSLAT VZOREK SAMOLEPY ZDARMA

Pokud si chcete být jistí vybranou barvou nebo se chcete ujistit, že samolepka bude držet na Vaší zdi - nechte si poslat vzorek samolepky zdarma - zde.


ZÁKLADNÍ VELIKOST   32 x 60 cm / výška x šířka
přenosová folie ano
SLOŽITOST LEPENÍ 2 / střední
VÍCE ČÁSTÍne

Nálepku profesionálně vyřezáváme z kvalitní samolepicí fólie zn. Oracal, a to je záruka jejího bezchybného vzhledu i dlouhé životnosti. 


Vyberte si z různých velikostí a barev

Aby samolepka splnila vaše očekávání a zapadla do stylu interiéru, kam ji chcete umístit, nabízíme ji v mnoha velikostech a barvách. 


Aplikace zabere pár minut a zvládne ji každý

Nálepka je určena pro aplikaci na zeď, bude skvěle držet na hladkém i hrubším povrchu, např. štukovaném. Součástí balení je návod, jak ji bez problémů nalepit. Zvládne to podle něj opravdu každý, a to s ohromujícím výsledkem a samozřejmě bez bublin.

Messerschmitt ME 410

  • 233 Kč / cena vč. 21% DPH

letadlo valka

VYBERTE SI VLASTNOSTI VÝROBKUVybraná barva:
x